Paslaugos

Vestuvių filmavimas

Nufilmuosime Jūsų įsimintiniausią gyvenimo dieną - vestuves. Visada aptarsime dienos eigą ir svarbiausius momentus kartu. Kokybiškai įrašysime garsą, o esant tinkamoms oro salygoms filmuosime ir iš oro. Taip šventę galėsite prisiminti vėl ir vėl.

Susisiekime

Krikštynų filmavimas

Įamžinsime vieną pirmųjų mažo žmogučio šventę - jo krikštynas. Nufilmuosime pasiruošimą, ceremoniją, fotosesiją ir gausiausius sveikinimus. Pasistengsime, kad ši diena video formate išliktu įsimintina ir nepamirštama.

Susisiekime

Filmavimas iš oro

Galime: Filmuoti renginius, šventes; Filmuoti reklaminius filmukus pramogų zonoms, sodyboms; Atlikti pastatų stogų, sklypų, statybų apžiūrą ir daugiau

Susisiekime

Love Story (priešvestuviniai) klipai

Love Story filmukas puikiai tiks poroms norinčiomis įamžinti savo meilės istoriją, o galbūt ir pasidaryti generalinę repeticiją prieš savo didžiosios dienos (Vestuvių) foto/video sesiją.

Susisiekime

Reprezentaciniai/Įvaizdiniai klipai

Kuriame ir filmuojame reprezentacinius, reklaminius klipus. Turite idėją? Mes padėsime ją nufilmuoti!

Susisiekime

Renginių filmavimas

Seminaras, konferencija, įmonės kolektyvo susitikimas, kalėdinis vakarėlis? Jis turi būti nufilmuotas!

Susisiekime

 


ADLife | Creative Studio – filmavimo paslaugos visoje Lietuvoje, renginių ir švenčių filmavimas, reklaminių klipų filmavimas, seminarų filmavimas, vestuvių filmavimas, dokumentikos filmavimas, korporatyvinių video klipų gamyba, įmonės reprezentacinio klipo gamyba, video montavimas